חברת MIND LAB: ליווי שיווקי

  0
  242
  מערכת למידה מרחוק

  מערכת המאיץ היא סביבה מקוונת, המסייעת לעובדים ולמנהלים לחזק מיומנויות חשיבה תכנון וניהול, ולשפר את כישוריהם האישיים והבין אישיים. מערכת המאיץ פותחה על ידי חברת Mind Lab המתמקדת בפיתוח מיומנויות חשיבה וכישורי חיים באמצעות משחקים.
  החברה פנתה לגולדה לקראת עליית המוצר לאויר בתחילת 2015, לתהליך הכולל הגדרת אסטרטגיית חדירה לשוק, הכנת תשתית שיווקית ויישום האסטרטגיה השיווקית.

  מערכת למידה מרחוק מבוססת משחק
  מערכת למידה מרחוק מבוססת משחק

   
  שיווק ומיצוב
  כשם שהחברה ממוצבת בעולם כמתמחה בפיתוח הדרכה לשוק החינוך, כך היה ברור שיש למצב אותה כמובילה בפיתוח הדרכה דיגיטלית בשוק העסקי. האפשרויות רבות, ותפקידינו להגדיר את אסטרטגיית התקשורת השיווקית, לבחון באלו מדיות יש להשתמש, אלו מסרים יופצו בהן, ומה סדרי העדיפויות לפעולה ביניהן. עבור מיינד לאב בחרנו ראשית בהקמת אתר אינטרנט מלווה בבלוג והעלאתו לאויר, ואנו שותפים פעילים בפיתוח התכנים מתוך חשיבה על SEO (קידום אורגני במנועי חיפוש). נדבך נוסף הוא בניה ותפעול תכנית תוכן, הכוללת פרסום פוסטים לבלוג, משלוח ניוזלטרים שוטפים לקהילה מקצועית ולקהל לקוחות. בתחום ההדרכה קיימת בישראל קהילה מאוד גדולה של אנשי מקצוע אשר נפגשת בכנסים לשמוע אודות חידושים בתחומם. נוכחות בכנסים, עם ביתן ודוכן הסברה ובמקביל הרצאה מקצועית המתארת הטמעת המאיץ אצל לקוחות מקדמת ישירות את יעדי המיצוב והאסטרטגיה השיווקית.

  ביתן בכנס הלמידה השנתי, מאי 2015
  ביתן בכנס הלמידה השנתי, מאי 2015

   
  פיתוח תוכן

  פיתוח תוכן שיווקי מערב כתיבה ועיצוב שונים על פי המדיה הנבחרת ועל פי קהל היעד אליו פונים בכל אחד מהמפגשים. תוכן שיווקי כולל ברושורים לחלוקה בכנסים, מצגות לפגישות מכירה, גלויות לתפוצה במייל, וכמובן אתר האינטרנט של המאיץ אשר מהווה כרטיס הביקור המיידי עבור כל מתעניין פוטנציאלי. עבודה זו נעשית בשיתוף עם זרוע המכירות בחברה, להבטיח שנשמרת שפה אחידה של תקשורת שיווקית בכל פניה לשוק.

  ברושור 2015
  ברושור 2015

  אתר המאיץ עלה לאויר פברואר 2015

  אתר המאיץ, מערכת למידה מרחוק - פיתוח מנהלים ועובדים, עלה לאויר במרץ 2015
  אתר המאיץ, מערכת למידה מרחוק – פיתוח מנהלים ועובדים, עלה לאויר במרץ 2015

  מעורבות בפיתוח תוכן וחומרי שיווק של סדנת מכירות לארגונים

  סדנת מכירות
  סדנת מכירות לאנשי מכירות בארגונים

  33השאיפה של גולדה, היא לכבוש שווקים חדשים עבור עסקים אותם היא מלווה. גולדה נמצאת בכל מסלולי ההפצה ובעלת מומחיות ייחודית במונחים של ערוצי תוכן, ברשת ומחוצה לה.  כשאתם מצטרפים לגולדה אתם מגלים סביבת עבודה שמציעה שפע של מסלולי הפצה ושפע של הזדמנויות לחשיפה.