בית ליווי עסקי

ליווי עסקי

לאחר שלמדנו את העסק שלכם – זיהינו את הליבה, המוצר, קהל היעד, המודל העסקי וההפצה – נשמח ללוות אתכם במימוש התכנית.

הליווי העסקי מתרחש בכל החזיתות – בחזית הכספים, שיווק, מיתוג והפצה, ניהול, מכירות וכיו’ב. כך, למשל, לצד  בנייה של תחזית פיננסית ויעדי מכירה, נבנה תכנית הפצה מתאימה להשגת יעדי המכירה. משבוע לשבוע נעקוב אחר ההתקדמות, נפיק לקחים ונדייק את התכנית לפי הצורך.   

כדי שכל ההחלטות שלכם יהיו מקצועיות, לצד הפגישות הליווי כולל גם מענה שוטף לשאלות העולות ביומיום מהשטח. שאלות כאלו יכולות להיות:
– האם המייל הזה ללקוח מדוייק?
– ומה לגבי הבאנר המצורף?
– הוא מתאים לשפה העיצובית של העסק?

מענה שוטף
באופן טבעי, כשתקבלו מאיתנו מענה מקצועי שוטף למגוון הסוגיות הניהוליות, תגבשו חשיבה עסקית להמשך הדרך ועקרונות לניהול מקצועי של העסק בכוחות עצמכם. אנחנו רואים את זה קורה מדי יום – עסקים שהגיעו אלינו מבולבלים, לומדים ללכת בכוחות עצמם. מפגישה לפגישה הם מנהלים מולינו שיח מקצועי מורכב ומאתגר.

ההמשכיות ויחסי הלמידה המתמשכים מקנים לליווי העסקי פוטנציאל השפעה גדול יותר בהשוואה לכל יחסי הלמידה האחרים. היישום וההטמעה מותנים בחניכה מתמשכת, מעבר לייעוץ הניתן בפגישה חד-פעמית, הרצאה או סדנא.

בין העסקי לאישי
מקצועיות ומענה שוטף הם מרכיבים חשובים בהצלחה אבל לא פחות חשובה ההבנה כי הצלחה של עסק היא שילוב בין רגישות למקום האישי לצד מחויבות למטרות עסקיות. ההבנה כי תכנית שיווקית תצא לפועל רק אם תהיה מחוברת לבעלי העסק, או כפי שתארה זאת דנה, לקוחה של גולדה, בשתי מילים: “פסיכולוגיה עסקית” קרי: האישי שווה לעיסקי

המלצה של בעלת עסק, אריאל ברי. גלשו לעמוד המלא של ההמלצות
המלצה של בעלת עסק, אריאל ברי. גלשו לעמוד המלא של ההמלצות

עסקים ותיקים יותר מגיעים לפגישה כשהם רוצים לגדול ולפתח את העס

אנחנו בגולדה מאמינים בהון האנושי, בתכנון רגשי לצד תכנון פיננסי. הלווי העסקי שאנחנו נותנות תמיד מותאם ל 2 פרמטרים: האישיות  של בעלי העסק ומטרות העסק

אתם מוזמנים להתרשם מתהליכי ליווי מגולדה <קישור לתיק עבודות>  

מגזין גולדה לעסקים