ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי חוה ניסנבוים המלצות חוה ניסנבוים ייעוץ עסקי
בית ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי

לכל עסק מודל עסקי משלו. לכל עסק יש פרופיל הצלחה ייחודי, ואין טעם לנסות ולהעתיק הצלחה מעסק לעסק. בפגישת האבחון תגלו כיצד העסק שלכם יצליח בדרך המתאימה לו.

ב 15 שנות ייעוץ, אלפי בעלי עסקים בישראל הגיבו בעוצמה לתובנות שנוצרו בפגישת האבחון,
.לערך האדיר של הפגישה ולהקלה הגדולה שנוצרת עם התבהרות הדרך העסקית

 

גנית לב ארי

את חווה פגשתי שנתיים אחרי שסגרו לי את רשות השידור מקום עבודתי שהיה לי בית מקצועי 20 שנה. הסתובבתי עם חומרים המון ידע, פגישות ורעיונות אבל גם היית מאוד מבולבלת לא ידעתי איך להפוך את כל זה לעסק. חווה במקצועיות ושקט שקיים רק אצלה הקשיבה, שאלה, חקרה שוב הקשיבה, שוב למדה וחשבה, ולאט לאט במלאכת קודש ממש

גנית לב ארי המלצה ייעוץ עסקי
גנית לב ארי
עוברת מסך

מיכל דליות

חוה, היית נהדרת. תרומתך אדירה להתפתחות העסקית של תלמידותיי. תודה

מיכל דליות
מרכז מיכל דליות

רעות זוהר

חוה, היועצת העסקית של נאטישה ושלי למי שמחפש/ת יועץ/ת עסקי/ת – חוה נהדרת בצורה יוצאת דופן; תומכת, ריאלית, פרקטית ובעלת חדות אבחנה ויכולת לראות את הפרטים הקטנים ובו זמנית את התמונה הרחבה של העסק. בקיצור מומלצת מומלצת מומלצת!!    

רעות זוהר

אריאל ברי בן חמו, קונדיטורית

הרבה שואלים אותי על הדרך שאני עושה, על לפתוח עסק עצמאי בגיל כזה, על קבלת החלטות. פעם שמעתי את המשפט “עסק הוא כמו תינוק, עד שהוא לומד ללכת לבד הוא צריך אמא שתייעץ לו ותחזיק לו את היד” אני רוצה להכיר לכם את האמא של העסק שלי, חוה ניסנבוים”

המלצה של אריאל ברי בן חמו לייעוץ עסקי
אריאל ברי בן חמו

תומר רונן

משהו צנוע וקטן על נתינה גדולה מצידך. בכל רגע פשוט נהניתי להיות בצד הלומד. רואים שאהבה למקצוע זה מה שמניע אותך. פיך מפיק טיפים עסקיים ומרגליות יקרות מפז. !זכיתי

תומר רונן המלצה ייעוץ עסקי
תומר רונן
בירה עמיקתא מבשלה הררית

גלעד שימרון

היי חוה 🌸 זמן הוא פרספקטיבה נהדרת לבחון תהליכים, אז עצרתי רגע כדי לומר לך תודה, על שלקחת אותי יד ביד והובלת תהליך, שלא רק שהוכיח את עצמו במבחן הזמן, אלא הגדיל להשתבח. התרגילים, המשפטים והדרך שסללנו יחד, מלווים אותי עד היום כמו רוח במפרשי הנפש, קוראים לזה – השראה. לפעמים אני מוצא את עצמי

אורטופדיה רגשית
אורטופדיה רגשית

 

מה קורה בפגישה?
בפגישת הייעוץ נדייק את מרכיבי המודל העסקי: המוצרים או השירותים, הלקוחות, ההפצה, שימור הלקוחות, ההכנסות וההוצאות, משאבי המפתח, שותפים וכיו'ב. העסק חזק ובריא כשכל המרכיבים שלו חזקים

לעומת זאת, מרכיב 'חולה' בעסק גורם לחוסר איזון בכל הגוף העסקי. כלומר, הסריקה של כל חלק וחלק מאפשרת להבין את מצבו של כל חלק בעסק בצורה מעמיקה ומפורטת, ולהמליץ על פיתוח עסקי מדוייק.

אם אתם נמצאים בשלבי הקמת עסק וטרם גיבשתם מודל עסקי, נבנה אותו בפגישה, תוך התחשבות במאפיינים האישיים שלכם, בשאיפות, ובסביבה בה יפעל העסק.

גם כאן פגישת האבחון מסייעת לשים את האצבע על הדרך הנכונה לעדכון המודל העסקי.

העבודה היומיומית עם עסקים במשך שנים הביאה את המשרד לרמת מומחיות גבוהה ביותר ודיוק באבחון העסקי -  במציאת המקור האמיתי של הקושי והתוויית אסטרטגיה מתאימה. הקשר עם לקוחות מלמד אותנו שתהליכי השינוי שהתחוללו בעקבות הפגישות היו נכונים והטיבו את מצבו של העסק.

הלכה למעשה-
אבחון כזה איננו מסורבל, ארוך או יקר. הוא יעיל מאוד. אחרי פגישת אבחון שאורכת שעה וחצי, אנשים יודעים למיין את ~סלט~ המחשבות שלהם למרכיבים השונים.

שנית, אחרי אבחון בעלי העסק יודעים לשים את האצבע על החלק הכואב. לתת לו שם. איזו הקלה!

שלישית, האבחון שם את הדברים בפרופורציות. כלומר, רק חלק מהעסק כואב או חלש. רק חולייה אחת או שתיים, אולי שלוש, צריכות תשומת לב. לא הכל "חולה"

 

צרו איתנו קשר לקביעת פגישה,

חוה ניסנבוים,
יועצת עסקית וארגונית מזה 15 שנים.
בוגרת תואר שני, מייסדת גולדה הבית לעסקים,
מרצה במכללות ובארגונים

0522-907721

מגזין גולדה לעסקים