התחברי

משקיעים מחפשים אקזיט מוצלח

רק 1 מתוך 50 הזדמנויות עסקיות המוצגות ע"י יזמים למשקיעים זוכות לגיוס הכספי אותו חיפשו. על הסיבות והפתרונות במאמרו של שי באטון, מנכ"ל cashflow Israel

» מדור ייעוץ כלכלי

מאת שי באטון, רו"ח *

רק 1 מתוך 50 הזדמנויות עסקיות המוצגות ע"י יזמים למשקיעים זוכות לגיוס הכספי אותו חיפשו. מחקרים מראים כי יזמים הכושלים במשיכת משקיעים נוטים בדר"כ להאמין כי:

 • משקיעים סולדים מסיכון.
 • משקיעים אינם מסוגלים לזהות רעיון מבריק.
 • משקיעים מחפשים תוצאות מיידיות.
 • משקיעים הינם כרישים שרק מחפשים לגנוב את הרעיונות שלהם.
 • משקיעים הינם חמדנים מדי.
 • יש תחרות גדולה מדי על הכסף של המשקיעים.
 • משקיעים שואלים את השאלות הלא נכונות.
 • משקיעים מצפים שנתאר להם ב-10 דקות את המיזם של חיינו.
 • למשקיעים אין הערכה לדם והיזע שהשקענו בפיתוח הרעיון והטכנולוגיה.

המציאות
בקהילת המשקיעים המציאות האמיתית הינה שיש הרבה יותר כסף פנוי מהזדמנויות טובות להשקיע בהן. כל מיזם יהיה מושך ובר-מימון אם הוא מציע הקלה ל"כאב" מוגדר של לקוח, ואשר ייצר הכנסה כשיוצא לפועל ע"י צוות יזמים מוכשר ובעל מוטיבציה האוחז ביתרונות יציבים.

הסיבה העיקרית לכך ש-2% בלבד מהרעיונות העסקיים מושכים משקיעים מקצועיים הינה כיוון שמרבית היזמים אינם מבינים כיצד יש לבנות עסק כהלכה או כיצד עובד תהליך ההשקעה. מירב היזמים שאינם מקבלים מימון:

 • מאמינים ששילוב של ידע או טכנולוגיה עם הון = הצלחה מובטחת.
 • אינם מבינים את ההבדל בין רעיון לבין מה שנדרש כדי להפוך אותו למיזם מכניס.
 • אינם מכירים בכך שתהליך המימון בנוי כך שימתן סיכונים מיותרים ויעצים את הקריטריונים הנדרשים להצלחה.
 • חסרים כישורי תקשורת בינאישית ויכולות הצגה.

• אינם מוכנים להשקיע בכישורים הנדרשים כדי להצליח ולהתאים את עצמם לעבודה עם משקיעים.

ישנם מספר חוקים בסיסיים שמשקיעים מצליחים, בין אם משקיעים פרטיים, אנג'לים או קרנות הון-סיכון, מקפידים עליהם. משקיעים שאינם מקפידים על חוקים אלו הינם בדר"כ משקיעים טפשים, בני משפחה או חברים של היזם...

חוק מס' 1: הרעיון שווה רק 20% מערכו של המיזם
רעיונות הינם כמו דיעות. לכל אדם יש לפחות אחד כזה... אוניברסיטאות ומכוני מחקר משקיעים ברעיונות. משקיעים מצליחים משקיעים בהוצאה לפועל של הרעיונות שייצרו הכנסה. ייצור ההכנסה מצריך הכרה בשני החוקים הבאים שיוצגו.

חוק מס' 2: אנשים - ולא רעיונות או טכנולוגיה או כסף - בונים חברות, ולכן הם שווים 50% מערכו של המיזם
מטוס ששווה עשרות מיליוני דולרים ומוטס ע"י טייס שאינו מוכשר לקרב יהיה בעל תוחלת חיים קצרה מאוד. השקעה של מיליונים ביזמים עם רעיון בעל פוטנציאל של מיליארדים אולם ללא כישורים מספקים, תשוקה בוערת והיכרות עם התעשייה והשוק בו יפעלו הינה מסלול בטוח למדי להתרסקות.

חוק מס' 3: עסק מוצלח שכדאי לממן אותו צריך מבנה נכון ומאוזן כבר מהתחלה, ולכן המבנה העסקי שוויו 30% מן המיזם
טייס מוכשר מאוד שמטיס מטוס ללא נשק בזמן הקרב, יחזיק באוויר רק כמה שניות. השקעה של מיליונים ברעיון מבריק המובל ע"י יזם מוכשר ובעל היכרות חזקה עם התעשייה והשוק, ללא מבנה עסקי נכון של שיווק, מכירות, תפעול, פיתוח המוצר, תחזיות פיננסיות וצוות מתאים שיוציא כל זאת לפועל, תגרום לשריפה מיותרת של מזומנים ולא לייצור הכנסה.

חוק מס' 4: רק מוצרים ושירותים שיכולים לענות על צורך של קבוצה מוגדרת ומשמעותית של לקוחות יכולים לייצר הכנסה
הסיכון הגדול ביותר להשקעה בכל רעיון טכנולוגי הינו ליצור פתרון אלגנטי לבעיה שאינה קיימת... בנוף העסקי פרושות מאות גוויות של רעיונות גאוניים, טכנולוגיות מתקדמות, מוצרים חדשניים ו...חשבונות בנק ריקים שנוצרו ע"י יזמים וממציאים נלהבים שהובילו את עצמם ומשקיעים נאיביים אל שום מקום. פשוט, כיוון שלא היה בנמצא לקוח שהיה מוכן לשלם להם.

חוק מס' 5: משקיעים מצפים למימוש רווחי (אקזיט) משמעותי תוך 6 שנים
משקיעים במיזמים בשלבים מוקדמים של חייהם מצפים לתשואות ביחס ישיר לסיכונים שהם נוטלים על עצמם. ההחזר השנתי המינימלי שמשקיעים מצליחים מצפים מהשקעה בסטארט-אפים הינה 30%, או לפחות 5 פעמים הסכום המקורי אותו השקיעו. ישנן 3 דרכים שמשקיע יכול לצאת מהשקעה מוצלחת:
1. רכישת של ההנהלה את מניות המשקיעים - לעסק בעל יתרות מזומנים גבוהות.
2. מכירת המניות בשוק החופשי.
3. הנפקת מניות לציבור בבורסה.

השקעה במיזמים מתחילים מגלמת סיכון משמעותי והיזם צריך לפנות ולתת מענה לצורך הראשוני של המשקיעים שהוא אקזיט עם רווח משמעותי. האקזיט צריך להיות חלק מאסטרטגיה גדולה כבר בתחילת המיזם. שווי המותג שהחברה תיצור יהיה חלק משמעותי בערך האקזיט של המשקיע. לכן חלק חשוב מהאסטרטגיה הגדולה יהיה לתכנן וליצור את שווי המותג. יצירת ערך למותג דורש שהחברה תהיה ממוקדת בלקוח ולא במוצר. אם המותג שהחברה תיצור יתחבר ללקוחות הפוטנציאליים עם מענה לצורך שלהם בליווי שירות לקוחות מעולה, הערך של החברה יפגוש בקלות את דרישות המשקיעים.

חוק מס' 6: אסטרטגיה שנבנית ללא מודעות מלאה לכוחות והאיומים שיכולים להשפיע על העסק דינה להיכשל
בניגוד לתהליך המובנה והליניארי של מחקר ופיתוח וייצור המוצר, רוב האסטרטגיות העוסקות בשיווק, מכירות, תחרות ומשאבי אנוש, נוגעות למימד האנושי ואם יתייחסו אליהן בגישה ליניארית, זה נועד לכישלון בשל תגובות אנושיות, שיגרמו ליזם להגיב יותר מאשר לפעול. בניגוד לבעיה ליניארית, שיכול להיות לה "פתרון מדף" או אפשר לחזור איתה ללוח התכנון, בעיות הנוגעות למימד האנושי הינן א-ליניאריות. אם תגיב במקום לפעול, אתה משחק לידיהם של יריביך ולבסוף תפסיד.

האסטרטגיה הגדולה
המפתח הינו במחשבה תחילה ותכנון מוקדם. אסטרטגיות גדולות מביטות אל העולם בקור-רוח, במחשבה על כל המסע הנדרש להשגת היעד. חלק חשוב ומשמעותי באסטרטגיה הגדולה הינו תהליך לימוד מתמיד. הגדרה יפה שנתקלתי בה גורסת ש"ניצחון הינו תוצאה של התכוננות מוצלחת, שהינה תהליך של לימוד. הגישה הנצחונית הינה מודל נפשי שיש לעבד ולפתח לאורך תהליך ההכנה לביצועי שיא".

בכדי לתכנן, לממן, להוציא לפועל ולבצע אקזיט מוצלח ממיזם ולספק את הצרכים של כל הצדדים הנוטלים סיכון לאורך התהליך, עליך ליצור את ה-DNA של הארגון שלך, כדי שתוכל לפעול בתנאים משתנים ותחת פעולתם של כוחות שייצרו מכשולים שעכבו אותך שלהשיג את מטרתך. באמצעות יצירת ה-DNA המתאים לארגונך, תוכל לענות לקריטריונים הנדרשים כדי לשים אותך על מסלול הניצחון. אותם תחומים של לימוד מתמיד בכדי ליצור את ה-DNA הנכון כוללים:

 • מודעות ויכולת תקשורת.
 • העקרון העסקי.
 • צוות הניהול.
 • המודל העסקי.
 • תוכנית התפעול.
 • תוכנית השיווק.
 • תוכנית המכירות.

• התוכנית הפיננסית.

עם חזון, אסטרטגיה גדולה ולימוד מתמיד - הניצחון יהיה בלתי-נמנע.

* הכותב הינו רואה-חשבון, בוגר כלכלה וחשבונאות מאונ' בן-גוריון. מנכ"ל ומייסד משותף של Cash Flow Israel, ומשמש כיו"ר של חברת השקעות. מאמריו התפרסמו בעיתונים ואתרים כלכליים רבים.

תגובות

Mr Richard Cosmos 28.03.2017 | 13:48

האם אתה צריך אישי או הלוואה עסקית ללא מתח ואישור מהיר? אתה צריך הלוואה דחופה היום? צור קשר באמצעות דוא"ל; (richardcosmos5@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Mr. Dékány Endre 28.03.2017 | 13:47

האם אתה צריך הלוואה? אנו מציעים כל מיני סוגים של הלוואה מתוך הסכום המינימלי של 5,000 יורו עד מקסימום של 500,000,000 יורו אם אתה מעוניין לפנות אלינו בדוא"ל: dakany.endre@gmail.com

Mr. George Anderson 28.03.2017 | 13:45


האם אתה צריך הלוואה כדי להתחיל עסק? אני מנהל את חברת George Anderson, אנו מציעים כל מיני הלוואות, הלוואה החברה, הלוואה אישית, הלוואה סטודנט, הלוואה עסקית, אם אתם מעוניינים הלוואה זו אתה צריך לשלוח לנו דוא"ל באמצעות דוא"ל: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com).

הצעת הלוואה.

mr scott 28.03.2017 | 12:31

אתה צריך הלוואה מהירה וקלה במחיר סביר של 3% צור קשר היום. אנו מציעים הן הלוואה אישית ועסקית לכל אדם מעוניין או חברה אשר יהיה מסוגל לפרוע את ההלוואה על ידי מועד הפירעון. אנחנו נותנים הלוואות טווח מ 2,000 $ ל 10,000,000 $. כדי להחיל, כתוב לנו בחזרה עם המידע להלן נחוץ.
צור קשר: accessloanfirm2030@gmail.com

daniel 27.03.2017 | 09:52

ברוך הבא,

האם יש לך צורך דחוף עבור הלוואה עסקית או לשלם חשבונות ב 2% ריבית? אנו נותנים הלוואה ליחידים ולשתף פעולה גופים, החל € 5,000 € 20,000 טווח מרבי של 1 עד 30 שנים, אם כן צור קשר באמצעות דואר אלקטרוני: (gkfinance01@gmail.com)

בברכה,
דמטריוס דניאל
 
3% הלוואה ההצעה

bdsfn.com@gmail.com 23.03.2017 | 16:29

Good Day Dear Loan Seeker,

Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.c

מר ויליאם סמית 21.03.2017 | 13:10

האם אתה צריך הלוואה מכל סיבה שהיא? צור קשר עכשיו עם
הצעת ההלוואה סבירים בריבית של 3% עם מינימום של $ 1,000 מקסימום
מ 50,000,000,000 $ ואם אתה מעוניין, אנא אל תהססו
צור קשר בכתובת:

Orlandoloanfirm@gmail.com


למלא ולשלוח לנו את המידע הבא, כך שנוכל להמשיך את העסקה הלוואה.

השם שלך:
כתובת:
מדינה:
מִין:
גיל:
סכום ההלוואה:
מֶשֶׁך:
הכנסה חודשית:
מספר טלפון:
מטרת ההלוואה:

Orlandoloanfirm@gmail.com

תודה, איחולים, ואנו מצפים לתגובה דחופה שלך.

מר ויליאם סמית

Mr. Dékány Endre 18.03.2017 | 09:23

האם אתה צריך הלוואות לפרויקט, השקעה, הלוואות אישיות, הלוואות הביתה, הלוואות לסטודנטים, הלוואות קונסולידציה הלוואות לפרויקט שונה? האם אתם צריכים הלוואה כדי להתחיל עסק בקנה מידה קטן, בינוני או גדול? האם אתם צריכים הלוואה לבנות הלוואת בית או מכונית? האם אתם צריכים הלוואה לרכישת מכונות ומכשור לעבודות? חברת Dakany Endre הלוואה היא התשובה לכל הבעיות שלך, אנחנו נותנים הלוואות בשיעור 2% ריבית העסקה שלנו היא מהירה, בטוחה ונוחה. למי שרוצה לקבל הלוואה מאיתנו צריך לפנות אלינו עכשיו דרך (dakany.endre@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Mr. Dékány Endre 18.03.2017 | 09:21


האם אתה צריך הלוואה? הלוואות אישיות? הלוואות לעסקים? הלוואות משכנתא? מימון חקלאי פרויקט? אנחנו נותנים את כל סוגי ההלוואות בריבית 2%! דוא"ל ליצירת קשר; (dakany.endre@gmail.com)

Mr. George Anderson 18.03.2017 | 09:17

אתה צריך הלוואה? האם אתה צריך עזרה כספית? האם המשרד שלך, חברה או התעשייה צריכה סיוע פיננסי? האם אתם צריכים מימון כדי להתחיל את העסק שלך? האם אתם צריכים מימון כדי להרחיב את העסק שלך? האם אתם צריכים הלוואה אישית? דוא"ל: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

הצעת הלוואה.

דרק דאגלס 14.03.2017 | 13:33

ברוכים הבאים

אתה צריך הלוואה נוחה בשביל ההנאה שלך? אנו מציעים הלוואה סבירה ב 3% לשנה עבור הלווים המקומיים ובינלאומיים. אנחנו מאושרים, אמינים, אמינים, יעילים, מהירים ודינמיים ולשתף פעולה. אנו מספקים הלוואה לזמן ארוך מתאגידים מקסימום 2 עד 50 שנים.

האם אתם צריכים הלוואה ישירה, קלה ובמחיר סביר כדי לשלם את החוב, להקים עסק או עבור כמה סיבות אחרות? אם כן, אנא צרו קשר עם בקשה לקבלת הלוואה.

הצעה זו מיועדת רצינית.

בבקשה תחזור אלינו, אם תרצו, באמצעות easyloanfirm2020@gmail.com

אנחנו מאושרים,
אמין, יעיל, מהיר ודינמי.

בברכה,
דרק דאגלס

Mr. Excel Services. 12.03.2017 | 17:19


האם אתם צריכים הלוואה אישית או עסקית ללא מתח ואישור מהיר? אם כן, צרו איתנו קשר היום כפי שאנו מציעים כרגע הלוואות בריבית מעולה. ההלוואה שלנו מאובטחת ובטוחה, לקבלת מידע נוסף ויישום, אנא השב להודעה זו: (excelservices.managementonline@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Mr Richard Cosmos 12.03.2017 | 17:17

האם אתה צריך הלוואה? אנו מציעים כל מיני הלוואה הסכום המינימלי של 5000 € למקסימום של 500,000,000 € אם אתה מעוניין לפנות אלינו בדוא"ל: (richardcosmos5@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Mr Richard Cosmos 12.03.2017 | 17:17

האם אתה צריך הלוואה? אנו מציעים כל מיני הלוואה הסכום המינימלי של 5000 € למקסימום של 500,000,000 € אם אתה מעוניין לפנות אלינו בדוא"ל: (richardcosmos5@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Mr. Dékány Endre 12.03.2017 | 17:08

האם אתה צריך הלוואות לפרויקט, השקעה, הלוואות אישיות, הלוואות הביתה, הלוואות לסטודנטים, הלוואות קונסולידציה הלוואות לפרויקט שונה? האם אתם צריכים הלוואה כדי להתחיל עסק בקנה מידה קטן, בינוני או גדול? האם אתם צריכים הלוואה לבנות הלוואת בית או מכונית? האם אתם צריכים הלוואה לרכישת מכונות ומכשור לעבודות? חברת Dakany Endre הלוואה היא התשובה לכל הבעיות שלך, אנחנו נותנים הלוואות בשיעור 2% ריבית העסקה שלנו היא מהירה, בטוחה ונוחה. למי שרוצה לקבל הלוואה מאיתנו צריך לפנות אלינו עכשיו דרך (dakany.endre@gmail.com)

הצעת הלוואה.

מר ויליאם סמית 28.02.2017 | 12:15

האם אתם צריכים הלוואה מכל סיבה שהיא? צרו איתנו קשר עכשיו עם
הצעת הלוואה סבירה בריבית 3% עם 1,000 $ מינימום ומקסימום
מ 50,000,000,00 $ ואם אתם מעוניינים, אנא אל תהססו
פנה אלינו בכתובת:

orlandoloanfirm@gmail.com


למלא ולשלוח אלינו את הפרטים הבאים כדי שנוכל להמשיך עסקת הלוואה.

השם שלך:
כתובת:
מדינה:
מִין:
גיל:
סכום ההלוואה:
מֶשֶׁך:
הכנסה חודשית:
מספר טלפון:
מטרת ההלוואה:

orlandoloanfirm@gmail.com

תודה, איחולים, ואנו מצפים לתגובה הדחופה שלך.

מר ויליאם סמית

מר ויליאם סמית 28.02.2017 | 12:15

האם אתם צריכים הלוואה מכל סיבה שהיא? צרו איתנו קשר עכשיו עם
הצעת הלוואה סבירה בריבית 3% עם 1,000 $ מינימום ומקסימום
מ 50,000,000,00 $ ואם אתם מעוניינים, אנא אל תהססו
פנה אלינו בכתובת:

orlandoloanfirm@gmail.com


למלא ולשלוח אלינו את הפרטים הבאים כדי שנוכל להמשיך עסקת הלוואה.

השם שלך:
כתובת:
מדינה:
מִין:
גיל:
סכום ההלוואה:
מֶשֶׁך:
הכנסה חודשית:
מספר טלפון:
מטרת ההלוואה:

orlandoloanfirm@gmail.com

תודה, איחולים, ואנו מצפים לתגובה הדחופה שלך.

מר ויליאם סמית

Max Bent 15.02.2017 | 23:13

האוקיינוס המלווים משכנתאות מוגבלות לעסקים קטנים כמות גדולה של הלוואות ב -2%.

שלום לבקש הלוואה כדי לממן את העסק שלך, אנו מציעים הלוואות פרטיות,
  הלוואה מסחרית ואישי עם ריביות נמוכות מאוד נמוכות כמו 2% בשנה אחת כדי תקופת החזר 30 שנים בכל מקום בעולם. אנו מציעים הלוואות הנעות בין 1000 ל כל סכום שתבקש, צור איתנו קשר דוא"ל היום; oceanfmortgages@gmail.com

+447087694046

anderson. 12.02.2017 | 15:44

האם אתה צריך הלוואה דחופה? האם אתה צריך כל סוג של הלוואה כדי להתחיל עסק? האם אתם צריכים הלוואה כדי לקנות בית או מכונית? או שמא אתה צריך הלוואה כדי לשלם את החשבונות שלך או לטפל בעצמך? אם כן שלח לנו דוא"ל היום (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) ולקבל הלוואה שלך ..

הצעת הלוואה.

Mr. Excel Services. 12.02.2017 | 15:43

אנחנו המלווה הלוואה פרטית, ואנחנו מציעים כל מיני הלוואות בריבית 2% עם פירעון ארוך על פי בחירתך (עד 30 שנים) אם מעוניינים אנא צרו קשר בדוא"ל: (excelservices.managementonline@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Mr Dékány Endre 12.02.2017 | 15:33

האם אתם צריכים הלוואה דחופה? אנחנו נותנים הלוואות עסקיות, הלוואות אישיות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות רכב וכו ', אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות: (dakany.endre@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Kha 04.02.2017 | 23:18

האם אתה איש עסקים או אישה? האם אתה צריך כסף כדי להקים עסק משלך? האם אתם צריכים הלוואה כדי ליישב את החוב שלך או לשלם את החשבונות שלך או לפתוח עסק נחמד? האם אתה זקוק לכסף עבור פרויקט? אנו מציעים הלוואות מובטחות של כל סכום ובכל מקום בעולם (יחידים, עסקים, נדל"ן גופים משפטיים) בשיעור שלנו של 2% מעולים. לקבלת תגובות בקשה לשלוח מידע נוסף לכתובת הדוא"ל הבאה: (khalifafinancialcompanies@outlook.com או khalifafinancialcompanies@gmail.com)

מספר טלפון: +16026337400
http://khalifafinancialcompany.weebly.com

Mr Richard Cosmos 04.02.2017 | 04:04

האם אתם צריכים הלוואה דחופה? אנחנו נותנים הלוואות עסקיות, הלוואות אישיות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות רכב וכו ', אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות: richardcosmos5@gmail.com

anderson. 04.02.2017 | 03:58


שלום,

האם אתה מחפש הלוואה עסקית, הלוואות אישיות, משכנתאות, הלוואות רכב, הלוואות לסטודנטים, הלוואות קונסולידציה חוב, הלוואות מאובטחות, הון סיכון ועוד ... אתה נמצא במקום הנכון פתרונות ההלוואה שלך! אני משאיל פרטי שמשאיל אנשים ועסקים בריבית נמוכה ריבית סבירה של 2%. צור קשר בדוא"ל: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Larry Fox 14.01.2017 | 18:52

ניסית לקבל הלוואות מבנקים ללא הצלחה? זקוקים בדחיפות כסף כדי לצאת החוב? צריך כסף להרחבת או הקמת עסק משלך? קבל הלוואה מאחד המלווים המובילים בבריטניה. לקבלת מידע נוסף, נא ליצור קשר בדוא"ל: larryfox2016@hotmail.com

Mr Dékány Endre 26.12.2016 | 09:20

חבר יקר,

אתה צריך הלוואה?? האם יש לך היסטוריית אשראי גרועה ואתה צריך הלוואה מכל סיבה שהיא? האם אתם צריכים הלוואה מכל סוג שהוא? אם כן, צרו איתנו קשר היום (dakany.endre@gmail.com) כפי שאנו מציעים הלוואות זולות בריבית 2%.

הצעת הלוואה.

Mr. Excel Services. 19.12.2016 | 00:16

האם אתם צריכים הלוואה אישית או עסקית ללא מתח ואישור מהיר? אם כן, צרו איתנו קשר היום כפי שאנו מציעים כרגע הלוואות בריבית מעולה. ההלוואה שלנו מאובטחת ובטוחה, לקבלת מידע נוסף ויישום, אנא השב להודעה זו: (excelservices.managementonline@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Mr. Excel Services. 19.12.2016 | 00:16

האם אתם צריכים הלוואה אישית או עסקית ללא מתח ואישור מהיר? אם כן, צרו איתנו קשר היום כפי שאנו מציעים כרגע הלוואות בריבית מעולה. ההלוואה שלנו מאובטחת ובטוחה, לקבלת מידע נוסף ויישום, אנא השב להודעה זו: (excelservices.managementonline@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Mr. Excel Services. 19.12.2016 | 00:16

האם אתם צריכים הלוואה אישית או עסקית ללא מתח ואישור מהיר? אם כן, צרו איתנו קשר היום כפי שאנו מציעים כרגע הלוואות בריבית מעולה. ההלוואה שלנו מאובטחת ובטוחה, לקבלת מידע נוסף ויישום, אנא השב להודעה זו: (excelservices.managementonline@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Mr Richard Cosmos 19.12.2016 | 00:13

האם אתה מחפש הלוואה דחופה? אם כן שלח לנו דוא"ל (richardcosmos5@gmail.com) לקבלת מידע נוסף.

הצעת הלוואה.

Mr Richard Cosmos 19.12.2016 | 00:13

האם אתה מחפש הלוואה דחופה? אם כן שלח לנו דוא"ל (richardcosmos5@gmail.com) לקבלת מידע נוסף.

הצעת הלוואה.

Mr Richard Cosmos 19.12.2016 | 00:12

האם אתה מחפש הלוואה דחופה? אם כן שלח לנו דוא"ל (richardcosmos5@gmail.com) לקבלת מידע נוסף.

הצעת הלוואה.

עופר 18.12.2016 | 13:39

לאפליקציה עובדת שסימה את שלב ההרצה דרוש משקיע שני
19000 בני נוער בגילאי 17-24 מעורבים כל שנה בתאונות דרכים, לנו יש דרך לחנך אותם אחרת
אם אתה (משקיע) רוצה להיות מעורב באפליקציה ערכית ומסחרית שפועלת במגזר האזרחי וגם במגזר הצבאי
ואם אתה (המשקיע) חשוב לך לעשות את השינוי האמיתי
ואם אתה (המשקיע) יודע למנף את המוצר לשיווק בינלאומי
אנחנו רוצים אותך איתנו - רוצים אותך שותף להצלחה
לפרטים : עופר 054-4647875

margaret kennedy 18.12.2016 | 12:18

אני גברת מרגרט Morlin הצעת הלוואה של השנה שלוקח רק 2% מהסכום המבוקש עבור, כל כך פשוט למהר שלח לנו דוא"ל (mrsmargaretloancompany)

מר ג'יימס. בן 14.12.2016 | 18:10

האם אתם צריכים הלוואה מכל סיבה שהיא? צרו איתנו קשר עכשיו עם סבירים
מציע הלוואה בריבית של 3% עם מינימום של 1,000 $ ועד למקסימום
של 50,000,000,00 $ ו אם מעוניינים צריך אנא פנה אלינו בכתובת:
jamesben614@gmail.com לפרטים נוספים.

אתה נדרש למלא ולשלוח לנו את הפרטים הבאים, כך
אנחנו יכולים להמשיך עם ההלוואה
עִסקָה.

השם שלך:
כתובת:
מדינה:
מדינה:
מִין:
גיל:
סכום ההלוואה:
מֶשֶׁך:
הכנסה חודשית:
מספר טלפון:
מטרת הלוואה:

jamesben614@gmail.com

תודה, בברכה כפי שאנו מחכה לתגובה הדחופה שלך.

מר ג'יימס. בן

Mr Richard Cosmos 06.12.2016 | 06:53

אתה צריך כל סוג של הלוואה? האם אתם צריכים הלוואה חג המולד ב -2% אם כן, פנה אלינו עוד היום בשעה (richardcosmos5@gmail.com) ולקבל הלוואה שלך היום.

Mr Dékány Endre 06.12.2016 | 06:33

צריך הלוואת חירום? אנחנו נותנים הלוואות עסקיות, הלוואות אישיות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות רכב, וכו ', אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות: (dakany.endre@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Mr Dékány Endre 06.12.2016 | 06:32

שלום, האם אתה מחפש הלוואה עסקית, הלוואה אישית, הלוואה הביתה, הלוואה אוטומטית, סטודנט הלוואה, הלוואת קונסולידציה חוב, הלוואה מאובטחת, הון סיכון וכו ... או שהיה סרב הלוואה על ידי בנק או כל מוסד פיננסי אחד או יותר סיבות. אתה נמצא במקום הנכון לפתרונות ההלוואה שלך! אנחנו ארגון הלוואה נוצרי, אנחנו נותנים את ההלוואה לאלו הזקוקים לכך באופן חיובי, וגם אלה ראויים לאמון, אנחנו גם להעניק הלוואות לחברות ויחידים בריבית נמוכה ובמחיר סביר של ריבית 3% נא ליצור קשר אלינו בדוא"ל (dakany.endre@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Mr Dékány Endre 06.12.2016 | 06:30

האם אתה בחיפוש אחר האשראי הנכון ?? האם אתם צריכים הלוואה בכל צורה שהיא ומכל סיבה שהיא ?? אנחנו כאן כדי לעזור לך בסופו של הדבר כפי שאנו מציעים הלוואות אמינות עבור ריבית 2% בלבד. הלווים המעוניינים מתבקשים לפנות אלינו עוד היום, באמצעות דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com) ולקבל הלוואה היום.

הצעת הלוואה.

margaret kennedy 02.12.2016 | 09:01

אני גברת מרגרט קנדי, חברת הלוואות פרטיות שנותנת סיוע לאנשים ממוצעים כי הוא זקוק לסיוע כספי. אתה זקוק בדחיפות הלוואה כדי לשלם את החוב שלך או להגדיל את העסק שלך? אם נדחה על ידי בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים? אם אתם צריכים הלוואה קונסולידציה או משכנתא? הנה הזדמנות להביא הבעיות הכלכליות לסיומו. יש לך אשראי גרוע או צריך כסף להשקיע על העסק להחזיר בריבית 2%, בדרישה הכספית עבור אנשים כדי לשלם את החשבונות, להלוות כספים. אני חייב להודיע לך כי אנחנו מאוד אמינים והוא יהיה מוכן לתת קרדיט למוטב. אז צרו איתנו קשר עוד היום באמצעות דואר אלקטרוני ב (mrsmargaretlo

mrs margi ben 01.12.2016 | 15:24

אני גברת מרגי בן, חברת הלוואות פרטיות שנותנת סיוע לאנשים ממוצעים כי הוא זקוק לסיוע כספי. אתה זקוק בדחיפות הלוואה כדי לשלם את החוב שלך או להגדיל את העסק שלך? אם נדחה על ידי בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים? אם אתם צריכים הלוואה קונסולידציה או משכנתא? הנה הזדמנות להביא הבעיות הכלכליות לסיומו. יש לך אשראי גרוע או צריך כסף להשקיע על העסק להחזיר בריבית 2%, בדרישה הכספית עבור אנשים כדי לשלם את החשבונות, להלוות כספים. אני חייב להודיע לך כי אנחנו מאוד אמינים והוא יהיה מוכן לתת קרדיט למוטב. אז צרו איתנו קשר עוד היום באמצעות דואר אלקטרוני ב (mrsmargibenloanc

Mark 30.11.2016 | 08:34

האם אתם צריכים הלוואה דחופה? אם כן, צרו איתנו קשר עכשיו באמצעות דוא"ל: managingdirectorrclc@gmail.com או WhatsApp: +2348054422651

Dékány 30.11.2016 | 00:43


האם אתה צריך הלוואות דחופות? אם כן לפנות אלינו בדוא"ל: dakany.endre@gmail.com

Mr Dékány 25.11.2016 | 00:40

אנו מציעים הלוואות שונות ליחידים (הלוואה אישית) ולשתף פעולה גופים בריבית של 2% לכל לבטל. זאת על מנת לעזור לך לעמוד בהתחייבויות הפיננסיות שלך במיוחד עם על משך משבר פיננסי בעולם. אתה יכול לשאול בין 1,000 - 50,000,000 (פאונד, יורו או דולר) לבירורים נוספים נא לפנות אלינו בדוא"ל (dakany.endre@gmail.com) בברכה.

הצעת הלוואה

מר ג'יימס. בן 24.11.2016 | 12:44

האם אתם צריכים הלוואה מכל סיבה שהיא? צרו איתנו קשר עכשיו עם סבירים
מציע הלוואה בריבית של 3% עם מינימום של 1,000 $ ועד למקסימום
של 50,000,000,00 $ ו אם מעוניינים צריך אנא פנה אלינו בכתובת:
jamesben614@gmail.com לפרטים נוספים.

אתה נדרש למלא ולשלוח לנו את הפרטים הבאים, כך
אנחנו יכולים להמשיך עם ההלוואה
עִסקָה.

השם שלך:
כתובת:
מדינה:
מדינה:
מִין:
גיל:
סכום ההלוואה:
מֶשֶׁך:
הכנסה חודשית:
מספר טלפון:
מטרת הלוואה:

jamesben614@gmail.com

תודה, בברכה כפי שאנו מחכה לתגובה הדחופה שלך.

מר ג'יימס. בן

merit hope 18.11.2016 | 05:28

חברת MERIT משרד HOPE הלוואה

                    merithope6@gmail.com)

שלום אני גברת, הצטיינות. משאיל הלוואה לגיטימית ואמינה מלווה, הלוואות הביתה אה הצעה, הלוואות רכב, הלוואות מלון, הצעה מסחרית, אשר חייב לעדכן את כל המצב הכלכלי בעולם / החברה לסייע לאלו שנרשמו כסף lendears הלוואות אישיות, משכנתאות, הלוואות בנייה , ריבית נמוכה של 2% וכו 'עבודת הון, ההלוואות עסקי הלוואות אשראי רעות, להתחיל. אנחנו מממנים את הפרויקט בהישג יד המשרד שלך / שותפים ואני רוצה להציע הלוואות אישיות ללקוחותיהם מ 12,000 $ דולר כדי 8,000,000 $, יורו פאונד בלבד. אני נותן ה

ליאורה 17.11.2016 | 12:26

מחפשת משקיע לחנות קיימת באמזון כרגע אני בקשיי נזילות ...מוצר שרץ יפה עם פוטנציאל עתידי ומעוניינת בעוד מוצרים ולהתרחב בחנות הקיימת כבר...הפוטנציאל המכירתי באמזון הוא ענק למי שיכול להשקיע ולהיתאזר במעט סבלנות...את כול העבודה אני כבר עשיתי...מי שמעוניין למכור בקרוב באמזון אין לו אפשרות להכניס מלאי למחסנים כי הם עמוסים בסחורות לקראת הקריסמס רק לחנויות קיימות ניתן להכניס מלאי כרגע שזה יתרון משמעותי לחנות הקיימת שלי.... liora691961@walla.com

Mr Dékány 16.11.2016 | 13:59

האם אתם צריכים הלוואה מהירה דחופה? מחברת הלוואה מהימנה ואמינה? הנה ההזדמנות שלך כדי לקבל הלוואה, לפנות אלינו בדוא"ל עבור ההלוואה שלך כעת באמצעות דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

הצעת הלוואה

anderson. 16.11.2016 | 13:54

חדשות טובות!

האם אתם צריכים הלוואה בדחיפות על מנת ליישב כל חוב? אם אתה צריך הלוואה דחופה ניתן לפנות אלינו עוד היום. אנחנו נותנים הלוואות הנעות בין 2,000 יורו 1,000.000.00 אירו לכל individaual מעוניין, חברות, בתי ספר, כנסיות, ריבית מינימום של 2% לשנה. פנה קצין הלוואה באמצעות העיבוד של דואר אלקטרוני ארגוני: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) אלוהים יברך אותך.

הצעת הלוואה

אלי רוזן 16.11.2016 | 08:19

מחפש שותף פעיל לעסק בתחום הסיעוד ומוצרי עזר וספיגה לגיל השלישי בגוש דן תל אביב

azeez 15.11.2016 | 11:01
קשר עבור הלוואה מאובטחת / לא מאובטחת.
ללוות סכום ההלוואה מ 16,000ils - 20,000,000ils.
בחר משך מן 1year - 20 שנה.
azeesabdul480@gmail.com

Mr Dékány 12.11.2016 | 10:49

האם אתם צריכים הלוואה דחופה? אנחנו נותנים הלוואות עסקיות, הלוואות אישיות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות רכב וכו ', אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות: (dakany.endre@gmail.com)

הצעת הלוואה.

Richard. 04.11.2016 | 02:17


האם אתם זקוקים לסיוע אשראי / פיננסי? אנו מציעים מימון בריבית נמוכה מאוד של 2%. כל המועמדים המעוניינים הם לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני: (richardcosmos5@gmail.com) לקבלת מידע נוסף.

הצעת הלוואה

Mr Dékány 04.11.2016 | 02:12

שלום,

האם אתם צריכים הלוואה דחופה היום? צרו איתי קשר באמצעות דואר אלקטרוני: (dakany.endre@gmail.com) לקבלת מידע נוסף ואישור מהיר של ההלוואה.

הצעת הלוואה דחופה.

עידן אסתרין 01.10.2016 | 20:11

אני מחפש משקיע לרעיון uCharger חוסך במילים איש קשר עידן 0535278377

עידן אסתרין 01.10.2016 | 20:11

אני מחפש משקיע לרעיון uCharger חוסך במילים איש קשר עידן 0535278377

nmargi beb 10.09.2016 | 10:32

אני גברת מרגי בן, חברת הלוואות פרטיות שנותנת סיוע לאנשים ממוצעים כי הוא זקוק לסיוע כספי. אתה זקוק בדחיפות הלוואה כדי לשלם את החוב שלך או להגדיל את העסק שלך? אם נדחה על ידי בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים? אם אתם צריכים הלוואה קונסולידציה או משכנתא? הנה הזדמנות להביא הבעיות הכלכליות ל יש end.you אשראי גרוע או צריך כסף להשקיע על העסק להחזיר בריבית 2%, בדרישה הכספית אנשים לשלם שטרות, להלוות כספים. אני חייב להודיע לך כי אנחנו מאוד אמינים והוא יהיה מוכן לתת קרדיט למוטב. אז צרו איתנו קשר עוד היום באמצעות דואר אלקטרוני ב (mrsmargibenloancompany@gmail.com

סיגל 06.09.2016 | 05:59


שמי סיגל מחפשת יזם אשר רוצה להשקיע בתחום הרפואי
שיעזור להמון אנשים לרדת במשקל.
היום מטפלים בניתוח שעוזר לתווך הקצר ולא לתווך ארוך
ידוע על מנותחים אשר השמינו יותר אחרי ניתוח גרייאטרי המטרה להקים את העסק שלי לטיפול לתווך הרחוק
ויטפל בבעית השמנה מתוך השורש הרי יודעים שמנתחים אדם שמן בבטן ולא מטפלים בבעיה
ולכן יש לי רעיון לפתח את התחום הזה
וזה יעזור להרבה והמון ירצו לטפל בבעיה אחת ולתמיד!
אם יהיה יזם אשר ירים את הכפפה וישקיע בתחום הזה
זה עסק שיקצור ויזריע לו המון פירות טובים
כבר טייסת קרב טוב קיימת
0505558226

מחפשת יזם שמי סיגלי 06.09.2016 | 05:52

היי,
שמי סיגל מחפשת יזם אשר רוצה להשקיע בתחום הרפואי
שיעזור להמון אנשים לרדת במשקל.
היום מטפלים בניתוח שעוזר לתווך הקצר ולא לתווך ארוך
ידוע על מנותחים אשר השמינו יותר אחרי ניתוח גרייאטרי המטרה להקים את העסק שלי לטיפול לתווך הרחוק
ויטפל בבעית השמנה מתוך השורש הרי יודעים שמנתחים אדם שמן בבטן ולא מטפלים בבעיה
ולכן יש לי רעיון לפתח את התחום הזה
וזה יעזור להרבה והמון ירצו לטפל בבעיה אחת ולתמיד!
אם יהיה יזם אשר ירים את הכפפה וישקיע בתחום הזה
זה עסק שיקצור ויזריע לו המון פירות טובים
כבר טייסת קרב טוב קיימת

עמוס 31.08.2016 | 21:06

הי יש לי רעיון ממש מוצלח מחפש משקיע זה פטנט עולמי

אלכס גוטצייט 27.07.2016 | 21:43

שלום שמי אלכס יש רעיון למערכת שמונעת שחכה של ילדים באוטו. אשמח לשתף ברעיון. 0549143153

מאיר ממן 14.07.2016 | 11:30

מחפש משקיע לרעיון ברשת ארצית
רעיון קולינרי מדהים ביותר

תומר גריג 03.07.2016 | 10:11

שמי תומר גריג,

מעוניין במשקיע
אשר נוכל לעבוד בשיתוף פעולה,ולהגיע מטרות משותפות.
רוצה לשמוע מה יש לי להציע.
אשמח עם תיצור קשר זמין בכול ימות השבוע.
058-60-70-130

לא עכשיו,שווה לכן אחר כך.

יעקב רובנצ'יק 01.07.2016 | 18:40

אנחנו שני חברה צעירים.
עם ניסיון קודם בתחום האפליקציות.יש לנו אפליקצייה מוכנה כמעט סופית,הרעיון מטורף (קשור לתחום המשחקים) יש פוטנציאל להכניס המון כסף.
מחפשים משקיע קטן-בינוני,שיעזור בדברים הסופיים כגון עיצוב לאפליקצייה פרסום יעוץ משפטי וכו'.
שווה להתרשם 0542667857

אריאל 27.06.2016 | 16:01

מחפש משקיע מהימן ל-2 פרוייקטים רפואיים.
היזם (אני) רופא, עם מיזם אחד לכיוון טיפולי, והאחד בתחום הביוטק.
התחום הראשון רווחי ביותר מיידית. והשני מצריך מחקר למנפו.

מידע רלוונטי בפגישה ב-4 עיניים.
תודה רבה
נייד 0544614768
אריאל

תום ברי 27.06.2016 | 12:32

מחפש משקיע עם סכום כסף גדול, להשקעה ברובוט מסחר פרטי שלי (הרובוט בנוי ועובד),רק לאחר הכפלה מתחשבנים, שזה כל כמה חודשים.

אביתר כהן 07.06.2016 | 15:38

היי.
שמי אביתר ואני מחפש משקיע לאפליקצייה שהנושא הכללי שלה, זה רווח לבעלי עסקים קטנים וכתוצאה מזה גם הלקוחות ייהנו וגם בעלי העסקים הקטנים.
מס' הפלאפון שלי הוא:050-4224334

דור יפרח 31.05.2016 | 18:52

שלום שמי דור מחפש משקיע למוצר שיכול למנוע ששיחכת פעוט ברכב
לפרטים באיימל:dorifrah07@gmail.com

חיליק אביב 30.05.2016 | 14:11

מחפש משקיע לאפליקציה ייחודית בתחום אקסטרים ימי
לפרטים 0527200737

סטס נזרוב 25.05.2016 | 12:16

מחפש משקיע שמוכן להיות שותף..
מדובר על אפליקציה של בגדים..
פירסום מפחיד לחנויות בגדים יותר מזה לא יכול לספר מי שמעוניין להשקיע או ליקנות את הרעיון שידבר בפרטי..
0523750527

דנה 23.05.2016 | 22:16

מחפשת משקיע להקמת אתר אינטרנט לאוכלוסייה ספציפית

carren ben 21.05.2016 | 01:22

אתה צריך הלוואה? האם אתה איש עסקים או אישה, אתה צריך הלוואה כדי להגדיל את העסק שלך ?? אתה צריך הון כדי להתחיל עסק? לא משנה מה בעיות ההלוואה שלך עשויות להיות, הנה מגיע לעזרתכם כפי שאנו מציעים הלוואות יחידים והחברות בריבית נמוכה ובמחיר סביר.
פנה אלינו עוד היום בשעה (carrenbenfirm@outlook.com או carrenbenfirm@gmail.com) כדי לקבל הלוואה שלך היום.

ישראל שרון 07.05.2016 | 18:01

מחפש משקיע פיתחת המצאה רעיון חדש לשיפור המחנאות המיזוג אוויר ותחום של האוהלים רעיון שלדעתי ישנה את כל עולם המזרונים מקצה לקצה מחפש משקיע ויזם 0532236479 אני רק בן 23

כנען 13.04.2016 | 21:12

חושב על עסק גם בלעדי במדינה וגם עתידי בתחום הטכנולוגיה
לפרטים . 0502229873 כנען

נתנאל 21.03.2016 | 15:40

מחפש משקיע לתחום האנרגיה הירוקה . יש אב טיפוס מוכן שמייצר חשמל . פטנט שאמור להצליח בעולם ולא רק בארץ מינימום השקעה מקסימום רווח . אפשר לצאת לשוק תוך כמה חודשים . לפרטים - 0542106965

יורם בן אלי 13.03.2016 | 09:23

שלום, אני מחפש משקיע לקידום ויצירת אפליקציה , מדובר ברעיון מדהים ויכול להתקיים בכל העולם לכלל מכשירי הפלאפון , לפרטים לרציניים בלבד , מייל ym999@netvision.net.il

ליאור 20.02.2016 | 15:24

שלום
מחפש משקיע לאפליקציה שתשנה את חייהם של מיליוני אנשים בעולם
פוטנציאל עצום (השמיים הם הגבול)
מבדיקה שערכתי אין שירות כזה
ליצירת קשר
liorshalev@yahoo.com

יוסי 24.01.2016 | 20:17

שלום
לאפליקציה חברתית שנמצאת כרגע בהכנה של מודל עיסקי לבניית תוכנית עיסקית דרוש משקיע קטן 15 אלף דולר תמורת 10 אחוז משקיע פאסיבי / אקטיבי

לפרטים נוספים 0545761940 יוסי

דויד 20.01.2016 | 18:31

הי שמי דויד יזם וברשותי פטנט בתחום הרכבים כרגע יש לי מיזם חדש שדרוש מפתח אפליקציה
בדיקה קצרה שעשיתי לא נימצא אפליקציה כזאת לא באפסוטור ולא בגוגל סטור
א. יש בו צורך יום יומי
ב. כל ביית אב כלומר בית, משרדים , רכב ,צפוי להשתמש בו
ג. נותן פיתרון לכל משתמש חוסך בכסף רב ועוגמת נפש
אשמח להיפגש ולהתקדם 0522600668 דויד

אביב 12.01.2016 | 21:05

פטנט רשום [כיסוי אוטומטי למכוניות ]ע"י שלט הרכב ,,,ואב טיפוס בעבודה
פוטציאל עולמי מילארד דולר יש משקיעים והכל טוב

משה דיין 26.12.2015 | 01:03

שלוםרב, אנו קבוצת יזמים מהמכללה להנדסה בראודה בכרמיאל הנתמכת על ידי הטכניון, מעוניינים במשקיע לייצור אב-טיפוס ראשוני של כיסוי אוטומטי לרכב. המיזם רשום כפטנט זמני בארצות הברית. הסכום המבוקש הוא 77,000 ש"ח.
בכבוד רב,
משה דיין
מנכ"ל קבוצת ACC
0506261209

יונית 23.12.2015 | 15:39

שלום רב,
מחפשת משקיעים לאפליקציה פורצת דרך בתחום ההכרויות
האפליקציה בשלבים מתקדמים, ממש לפני עליה לאוויר.
אשמח לתת פרטים נוספים yonit23.a@gmail.com

olsen 07.12.2015 | 00:23

שלום רב. מחפש משקיע לתחום תכנולוגי ביתי. שיש לו פוטנציאל גבוה. המוצר הראשוני נבנה מעוניין במשקיעים רציניים 0526930030
תודה אולסן

סולומון אורלי 26.11.2015 | 14:04

הי , מחפשת משקיע לרעיון שלא קיים בארץ ולא יודעת אם קיים בעולם ... רעיון מבריק אך זקוקה למשקיע ליצירת קשר 0504-284550 . תודה אורלי

carren ben 11.10.2015 | 15:38

האם אתה זקוק להלוואה? האם אתה איש עסקים או אישה, ואתה צריך הלוואה כדי להגדיל את העסק שלך ?? האם אתה זקוק להון כדי להתחיל את עסק? לא משנה מה הבעיות שלך ההלוואה עשויות להיות, כאן מגיע לעזרתכם כפי שאנו מציעים הלוואות ליחידים ולחברות בשיעור ריבית נמוכה ובמחיר סביר.
פנה אלינו היום ב( carrenbenfirm@outlook.com או carrenbenfirm@gmail.com) כדי לקבל ההלוואה שלך היום.

שלום מחפשת משקיע 08.10.2015 | 12:09

שלום אני מחפשת משקיע לצורך מאוד גדול שנוצר כאן בארץ אך חשוב שלאותו משקיע/ה יהיה בה/בו רצון גדול גם לעניין קדושת השם. 0542352325

אפרת 28.09.2015 | 19:59

מחפש שותף/ה להשקעה בפיתוח רעיון יחודי

לפרטים נוספים אפשר ליצור קשר efratm123@bezeqint.net

עידו חדד 28.09.2015 | 18:47

דרוש משקיע לחברת השקעות חדשה בעלת קונספט השקעות ייחודי.

ישראל אהרון 02.09.2015 | 00:55

שלום רב , מחפש משקיע עם הרבה ידע בבניה שיפוצים וקלים חשמליים , ישלי פטנט מטורף שאני רוצה להציג , שאר פרטים להתקשר 0542661414

יניב /גדעון 28.07.2015 | 19:32

שלום רב
מחפש משקיע לחנות הנעלה וביגוד באזור הצפון
ידע רב של ניהול מלאי קנייה ומכירות ידע של יותר מ -20 שנים
054-9911520

0543222174 גדעון

ישי גנות 27.07.2015 | 06:27

לפרוייקט יחודי בתחום הביטחון משולב
דרוש משקיע ללא עבר פלילי
אפשרות לשותפות/אחוזים
פוטנציאל אדיר מיקום יחודי
נתח רווחים גבוהה מאד
סכום ההשקעה 10 מיליון ש"ח עם ערבויות כנגד הכסף
לפרטים ותיאום פגישה
shayspy26@gmail.com
על המשקיע לחתום על כתב סודיות לפני הפגישה
בתודה מראש ישי

Larry Fox 24.06.2015 | 11:02

ברוכים הבאים ל24hour שירות הלוואה

האם ניסית לקבל הלוואות מבנקים ללא הצלחה? בדחיפות צריך כסף כדי לצאת חוב? צריך כסף להרחבה או הקמת העסק משלך? לקבל הלוואה מאחת מחברות ההלוואה המובילות בבריטניה. 24hour שירות ההלוואה הוא אחת מחברות הלוואות מובטחות בגודלה בבריטניה ובצוות הידידותי ומנוסה שלנו מסוגל לעבד את הבקשה שלך במהירות וביעילות. לקבלת מידע נוסף, אנא צור קשר באמצעות דואר אלקטרוני: 24hourloanservice2011@gmail.com
בברכה
לארי פוקס

clickl 26.04.2015 | 23:23

חברים יקרים שלום. שמי אלי צור הבעלים וממציא הפטנט העולמי Clickl מחזיק ומותח הסדינים הטוב בעולם באחריות.
אני רוצה לומר לכם שאף משקיע לא יתקרב לאותם אלו שכותבים. הכנה בטוחה,מיזם עם פוטנציאל ענק שיניב רווחים עצומים,מניסיון למדתי שכאשר אתה מאמין במשהו קח הלוואה מהמשפחה מהבנק ורק לאחר שניסית ונחבטת אתה או אתם תכנסו ללב של המשקיע ובקלות לכיסו מכוון שיזם אמיתי שמאמין במוצר שלו לא צריך שותפים בתחילת הדרך,אני אומר זאת מכוון שהתחלתי עם רעיון שהפך למוצר ורק עם 10000 שקלים וכיום לאחר שהמוצר הכניס למעלה ממיליון ש"ח .כתובת האתר www.clickl.co.il לסיפור המלא.

ברי 15.03.2015 | 13:35

שלום חברים השקעתי בחברה שנותנת 10% תשואה בחודש.כן בחודש.אשמח לפרט למי שמתעניין.
https://www.youtube.com/watch?v=iaCdyskeE0Q&feature=youtu.be

money line whiteboard teaser
the idea behind our company business model
YOUTUBE.COM
אהבתי · · שתף/שתפי

money line whiteboard teaser

money line whiteboard teaser
www.youtube.com

אסף פריינטה 10.03.2015 | 06:05

מחפש משקיע למשהו שקשור לנהגים צעירים שימנע מהם לשתות ולנהוג
השקעה בטוחה יש לי משהו שישנה את הנהיגה בארץ
אני גר בניו יורק אפשר להשיג אותי באיימל asafpariente@gmail.com

אורן 01.02.2015 | 16:29

שלום,
מחפש משקיע למיזם שעבורו כבר מוכנה תכנית עסקית הכוללת תכנית שיווק מפורטת.
מייזם זה עונה על צורך אדיר בתחום השילוח הבינ"ל
אשמח לפניות וכמובן להיפגש ולהציג את הכל באופן מסודר.
אורן
oaloni11@walla.com
050-2727676

יוסי אינהורן 31.01.2015 | 16:44

מחפש משקיע למיזם לפיתוח אנרגיה ירוקה מתחדשת מהחום האגור באטמוספרת כדור הארץ.
יוסי אינהורן
greenenergy.yossein@gmail.com

רפאל 04.01.2015 | 01:03

יזם בנשמה עם רעיונות גאונים וחלומות גדולים "במגירה " מחפש משקיע להצלחה מובטחת ביחד . אז אם אתה רציני צור קשר במייל או בטלפון : 052-3488807

אליקים סלע 28.12.2014 | 10:18

מחפש משקיע למיזם פורץ דרך לאבטחת מידע (סייבר)

לירון 19.12.2014 | 10:01

היי שמי ליאו ועיסוקי בין היתר הוא ניהול פרוייקטים.
אני מחפש משקיע לכמה רעיונות מוצרים מהפכניים
שנדרשים לכולם ולא קיימים . סכום ההשקעה משתנה
בהתאם לרעיון . אשמח להרחיב בצורה מסודרת. 057-6622662

איציק נתנוב 16.12.2014 | 17:56

אני מחפש משקיע לאפליקציה Selfiesmaily שכבר מוכנה אך ע"מ לפתח אותה ברמה יותר
גובהה נדרש סכום כסף שאין ברשותי
כמו כן לSelfiesmaily יש פוטנציאל ליצור אקזיט בשוק האפליקציות

ליצירת קשר : 0507107571
https://www.facebook.com/selfiesmaily

אמנון 15.12.2014 | 15:08

מחפש משקיע למיזם אינטרנטי יומרני, שמתיימר לשנות את כללי הגלישה באינטרנט ו"לעשות סדר" ברשת. דאטה בייס מוכן כמו גם אתר בטא.
סכום השקעה נדרש: כ-250,000 ש"ח. פוטנציאל רווחי מאד מאד גבוה. תחילת עבודה תוך חודשים ספורים.
054-6865329

חן ונעמה 10.11.2014 | 10:26

אנו מחפשות משקיע למיזם אינטרנטי עם פוטנציאל לאקזיט.
מיזם אינטרנטי חדשני שכמותו לא קיים ברשת. למיזם נדרשת השקעה של מיליון ₪.
נשמח להציג בפגישה גרסת בטא של האתר + תכנית עיסקית ופיננסית בחתימה על הסכם סודיות.
מודל הכנסות מבטיח, החזר השקעה מהיר!

נעמה 0549437172
חן 0506681199
info@mekuvan.co.il
** לדומיין של אימייל זה אין קשר למיזם.

רועי מאיר 31.10.2014 | 10:25

אני מחפש משקיע ליזמות פורצת דרך ורווחיות מובטחת 0527277265 רועי

ליפז (אני בן) 28.10.2014 | 15:28

דרושים משקיעים לפרוייקט חדש הפרטים בקישור:
https://www.facebook.com/Gbelemida
אשמח אם תוכלו לתרום לנו או תיצרו איתי קשר.

נרי 25.10.2014 | 11:56

דרוש משקיע לפרויקט חדש. מדובר בשירות חדש בישראל, נדרש מאד ונחוץ. השקעה לא גדולה. כרגע מכינים תכנית עסקית מפורטת. נרי 050-4025295

אורי טנא 21.10.2014 | 13:45


החברה פיתחה פתרון פורץ דרך לטיפול בבוצה מוניציפלית, בעיה ההולכת וגדלה בכל העולם, (בישראל בלבד מטופלים 600,000 טון בשנה). כיום, מט"ש (מתקן טיהור שפכים) משלם בישראל בסביבות 150 ₪ לטיפול בכל טון בוצה (בגרמניה זה 150 יורו) שמתבצע בתהליכים כמו הפיכה לקומפוסט לחקלאות בשיטות שונות, שריפה, הטמנה וכדומה.
הפתרון של החברה יודע להפוך בוצה לקומפוסט סוג א' תוך שעות ספורות, בעלויות נמוכות של 20-30 ₪ לטון ובהשקעה ראשונית אפסית. החברה עשתה ניסוי מעבדתי במט"ש תחת פיקוח המשרד לאיכות הסביבה וקיבלה את אישורו. החברה זקוקה להשקעה על מנת להמשיך. אורי 0544933691

צח 11.04.2014 | 15:40

מחפש משקיע למוצר יחודי רווח צפוי גדול

גנדי 06.09.2013 | 18:26

יזם מחפש משקיע יזם מאתר משקיע שמעוניין להצטרף לעסק סולידי עם תשואות גבוהות בתחום נכסי מלונאות. ליצירת קשר: גנדי 058-5070880 , http://www.gmain.net

הוסיפי תגובה לכתבה זו
הוסיפי תגובה דרך פייסבוק

למאמרים נוספים בנושא ייעוץ כלכלי