התחברי

הקמת עסק - הלוואות נשים

הקמת עסק - הלוואות נשים

» מדור ייעוץ כלכלי

קרנות קורת ישראל - עמותה לפיתוח כלכלי
קרנות קורת ישראל - עמותה לפיתוח כלכלי, נוסדה ב 1994 - במטרה להראות כיצד סיוע פילנתרופי יכול להגיע למגזר הפרטי. במטרה לעודד את ההתפתחות במשק וליצור מקומות עבודה לעולים חדשים ואזרחים וותיקים בצורה יעילה ואפקטיבית.
לאתר קרנות קורת, לחצי כאן


קרן שמש לעידוד יזמים צעירים

קרן שמש לעידוד יזמים צעירים, הינה קרן פילנתרופית שהוקמה ע"י קרן אדמונד ג' ספרא וקרן סאקט"א-רש"י כדי לסייע ליזמים צעירים ומוכשרים הנמצאים מחוץ למעגל העבודה להפוך רעיון מוצלח לעסק מצליח.

קרנות פילנטרופיות אלה, פועלות מזה שנים רבות ברחבי העולם ובישראל למען רווחתם הכלכלית, החינוכית והבריאותית של אזרחים רבים בדגש על אזורי הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של ישראל.
לאתר קרן שמש, לחצי כאן

המרכז יהודי-ערבי לפיתוח כלכלי
באוגוסט 2004 הקים המרכז היהודי-ערבי לפיתוח כלכלי קרן הלוואות לעסקים בבעלות משותפת של נשים יהודיות וערביות או לעסקים ברשות נשים ערביות. מטרת הקרן לסייע לנשים בהקמת או הרחבת עסקיהן ובכך לא רק להוציא נשים חדשות לשוק העבודה הישראלי אלא גם ליצור אפשרויות עבודה לנשים אחרות ששירותיהן יידרשו לעסקים חדשים. קרן ההלוואות מנוהלת על ידי מחאג'נה פייסל מנהל היחידת העסקים של המרכז ואנו פועלים למנף את פעילותה ולהעלות את מספר ההלוואות הניתנות לנשים משנה לשנה.
לאתר העמותה, לחצי כאן


קרן נתן תעניק עד 100 אלף שקל לעידוד יזמים חדשים חסרי יכולת כספית
28/11/2007 | 12:08 |
מאת עידו סולומון - TheMarker

הקרן, בהיקף כספי של 5 מיליון דולר, תפעל ללא מטרות רווח 

נייטי קירש וקובי אבן עזרא הודיעו על הקמתה של קרן נתן לעידוד יזמים חדשים חסרי יכולת כספית. הקרן, בהיקף כספי של 5 מיליון דולר, תפעל ללא מטרות רווח. מטרת הקרן לעודד ולסייע בידי יזמים חדשים, חסרי יכולת כספית או מי שאין ביכולתם לגייס כספים על מנת להתחיל ביוזמה עסקית חדשה. הקרן תסייע ליזמים בסכום התחלתי של עד 100 אלף שקל.

המימון יינתן לכל יזם ישראלי ובתנאי שהיזם הינו אזרח ותושב ישראל. המימון יינתן כהלוואה ללא ערבים, ללא ריבית וללא זמן פירעון. היזם יחזיר את ההלוואה לקרן מתוך רווחיו העתידיים. התחייבות היזם היא להשתמש בכספים שקיבל מהקרן אך ורק למטרת הקמת העסק. כמו כן, היזם יתחייב להתמיד בניהול העסק ולא למוכרו או להעבירו לאחר.

נייטי קירש, יוזם הקרן, אזרח דרום אפריקאי התורם לטכניון בחיפה וחבר בחבר הנאמנים בו, מסר כי "הנהלת הקרן מאמינה שאנשים יחזירו את ההלוואה מתוך רווחים עתידיים. החזרים אלה ישמשו את הקרן למתן הלוואות ליזמים חדשים. בעלי הקרן התחייבו כי כל כספי ההחזר ישמשו כהלוואות ליזמים חדשים בלבד".

 

תגובות

רחל 03.07.2008 | 18:14

מקורות מימון נוספים

כרטיס סליקה כרטיסי אשראי

http://www.credit-card.co.il/

* 16.09.2007 | 17:42

מאמר מרתק וחשוב

הוסיפי תגובה לכתבה זו
הוסיפי תגובה דרך פייסבוק

למאמרים נוספים בנושא ייעוץ כלכלי