התחברי

מעוררות השראה - כתבות ומאמרים

אחד הכלים שגולדה מאמינה גדולה בהם הוא לימוד דרך מפגש עם נשים פורצות דרך, שמהוות מודל לחיקוי, למידה והשראה.
הכתבות במדור זה מאפשרות לכל עסק להתבונן מקרוב בדרך שעושות פורצות הדרך, באופן שבו הן מתמודדות עם מהמורות, במטרות שהן בוחרות, ביעדים שהן מציבות ובתפיסת העולם האישית והעסקית שלהן.
זו דרך נהדרת לקבל כלים אמיתיים שיכולים לקדם הצלחה עסקית.

דליות או לא להיות // חוה ניסנבוים

דליות או לא להיות // חוה ניסנבוים

את הסיפור העסקי- ניהולי של מיכל דליות, הידועה כ"סופר נני" מצאתי לנכון לספר לא רק בגלל האישיות המרתקת שלה או בגלל תכנית הריאליטי, שפרסמה אותה, שבה היא מככבת כמדריכת ההורים של המדינה, אלא בגלל הדרך שבה דליות בנתה את עצמה. הדרך שעשתה מאחורי הקלעים עד שפרצה אל אור הזרקורים ביולי 2007.
נעמ(נ)ה לעצמה

נעמ(נ)ה לעצמה

נעמה בצלאל האישה והמותג, שומרת כבר קרוב ל-20 שנה על כתב יד ברור של אופנה לנשים. הקולקציות שלה עוברות שינויים אבל הבידול שלה –מובהק. אם זה נראה כמו נעמה בצלאל, וזה מרגיש כמו נעמה בצלאל. זה נעמה בצלאל.
אגס ותמר בתפוח הגדול

אגס ותמר בתפוח הגדול

הסרט "סקס בעיר הגדולה 2" מבוסס על הסדרה הטלוויזיונית המצליחה. מי שזכו לתכשט את הנשים בסרט הן שתי מעצבות תכשיטים ישראליות בעלות סטודיו לצורפות בנוה צדק. "אגס ותמר" סוגר בקיץ עשור לקיומו, אבל פותח המון כיווני התחדשות
משחק עסקים

משחק עסקים

גולדה יצאה להכיר את הגיבורה הראשית של תיאטרון הפלייבק "משחק מהחיים", אביבה אפל שהקימה את התאטרון ומצאה את נורית שושן, שהפכה ממנהלת בבנק, לשחקנית בתאטרון ולמנהלת העסקית שלו. מהחיפוש, דרך הגילוי, הכתבה מוגשת כמו בתיאטרון סיפורים סיפורים
ללין - מחנות אחת קטנה לרשת חנויות מצליחה

ללין - מחנות אחת קטנה לרשת חנויות מצליחה

מירב כהן ורויטל לוי הגשימו חלום. הן התחילו את דרכן עם חנות לסבונים, חזון בלתי מתפשר והרבה אמביציה. כעבור 8 שנות פעילות הן הפכו את ללין לרשת של יותר מ 40 חנויות, פתחו סניפים בחו"ל, הרחיבו את קו המוצרים ונכנסו לשותפות עסקית עם רשת פוקס. ראיון מעורר השראה
גם אומנות גם כסף

גם אומנות גם כסף

דניאלה לונדון-דקל, סופרת, מאיירת, אמא לשלושה וגם האמא של איורי "חמודי", משתפת בצעדים שהיא עשתה כדי למצוא הצלחה
סבתא ג'מילה  - סבונים מפקיעין עד ליפן

סבתא ג'מילה - סבונים מפקיעין עד ליפן

ג'מילה חיר, המוכרת בתור 'סבתא ג'מילה' יצרנית הסבונים הדרוזית מפקיעין, הגיעה השבוע ליפן לצורך שיווק הסבון שהיא מייצרת משמן זית גלילי. מוצריה יימכרו בלמעלה מ-100 חנויות ביפן. לציון ההישג, ראיינתי אותה. ביקשתי לשוחח עימה כדי לנסח את הגורמים להצלחה.
קרין גורן. ככה זה כשעושים מה שאוהבים

קרין גורן. ככה זה כשעושים מה שאוהבים

אחת לכמה שנים צץ ועולה כוכב חדש בשמי עולם הבישול הישראלי. חלקם נעלמים והטובים שבהם נשארים וחולקים איתנו את מה שהם, וגם אנחנו, אוהבים במיוחד – אוכל.
אירוע יום האישה 2016 - הסיכום

אירוע יום האישה 2016 - הסיכום

מה קופץ לך לראש כשאת שומעת את המילה "אישה"? מה לגבי "אשת עסקים"? מה את חושבת כשאת שומעת את המילה "בעלת עסק"?
רק רגע...

רק רגע...

אם היה צריך לחלק את האנשים בעולם לכאלה שרוצים לעשות טוב, וכאלה שרוצים לעשות עוד יותר טוב, גלי לשם הייתה שייכה לקבוצה השנייה. והדרך שלה לעשות עוד יותר טוב היא דרך הקלפים שהיא יצרה, שכל אחד יכול דרכם, לעשות עוד יותר טוב, בתורו.
«« « קודם
  • 3
  • 2
  • 1
  • הבא » »»