התחברי

אינדקס העסקים

אינדקס העסקים מכיל עסקים של נשים מתוך קשת רחבה של תחומים. זוהי במה ייחודית עבור נשים יוצרות, עוסקות ופועלות, כמו גם הזדמנות נהדרת ליצור קשרים עסקיים עם נשים אחרות ולרכוש מוצרים ושירותים מנשים אחרות. פרסום עסק באינדקס העסקים הוא חינם. ניתן לעשות זאת בקלות על-ידי הרשמה לאתר.

עדכוני RSS: העסקים האחרונים שנוספו לאינדקס העסקים.

 חיפוש:    
באזור:           
אין תת-קטגוריות זמינות לקטגוריה זו.
איזור: כל הארץ
תורת היחסים - פורטל סקסולוגיה
פורטל סקסולוגיה, אהבה, מיניות וזוגיות. מגוון מדריכים לחיי מין מהנים יותר וזוגיות נפלאה, מדריכים מצולמים, סיפורי גולשים, מידע רפואי על בעיות מיניות: זיקפה, שפיכה מוקדמת, חוסר חשק מיני, וגיניסמוס, וסטיבוליטיס ועוד. באתר גם פורום סקסולוגיה בו תקבלו תשובה אישית לכל שאלה מד"ר דניאל דריי, רופא סקסולוג ומטפל מיני וזוגי.
התקשרות: 03-6096094
איזור: ת"א והמרכז
סיסטרס - רשת חנויות סקס ידידותית לנשים ובכלל.
לסיסטרס שתי חנויות סקס בבעלות ובניהול נשים אשר הוקמו מתוך אמונה כי הנאה מינית הינה זכות בסיסית של כל אישה. הקו המנחה את הפעילות היומיומית של סיסטרס הוא שיפור הגישה לצעצועי מין, קיום תקשורת פתוחה וקבלת מידע אמיתי ומהימן בנושאי סקס, במטרה לקדם הנאה, בריאות ואושר.
התקשרות: 03-5506678
איזור: ת"א והמרכז
טיפול מיני
לי ראובני, מטפלת מינית, מרצה בערבי רווקות, נשים וקורסי הכשרה מקצועיים כמו גם קבוצות לנערות וקבוצות שיחה "נשים מדברות מיניות"
התקשרות: 035274181, 0522528020
איזור: כל הארץ
כחול - מרכז למיניות וזוגיות וחנות לצעצועים למבוגרים
כחול - כשאהבה ועונג נפגשים. "כחול" - מרכז למיניות וזוגיות וחנות לצעצועים למבוגרים בכרמיאל וברשת - הוקם בינואר 2004, ע"י סיגל צוקר, בקונספט מאד מיוחד (בעיקר לנשים ולזוגות) מתוך חזון להפוך את העיסוק במין ומיניות לחווייה לגיטימית, תרבותית ושונה.
התקשרות: 04-9080313, 054-6969922
איזור: ת"א והמרכז
נשים מדברות מיניות - קבוצות שיחה לנשים
"נשים מדברות מיניות" הינה קבוצה תהליכית ייחודית הנותנת במה לדיבור פתוח, חופשי ומעצים על מיניות של נשים מנקודת מבט אישית וחווייתית. דיבור על נושאים מושתקים יכול לחשוף אמת לא ידועה, ולפעמים מפתיעה, שיש בה פוטנציאל משחרר ומעצים. במסגרת הקבוצה ניגע בדימוי גוף, פנטזיות, אינטימיות, אורגזמות, אוננות, אביזרי מין ועוד. נכיר מקרוב את דפוסי התקשורת המינית שלנו, ובדרך ננפץ כמה מיתוסים. שיתוף אישי וגלוי יאפשר לנו לראות את הדמיון בינינו, כמו גם את השוני, להכיר את עצמנו, לקבל את עצמנו ולאהוב את עצמנו.
התקשרות: 052-2528020
איזור: אזור השרון
זוגות זוגות - מפגשים טנטריים לזוגות
לפעמים, מתוך הכח העצום של החיים, אנחנו שוכחים לתת תשומת לב לזוגיות שלנו. העייפות מכריעה, הטרדות מטרידות, הילדים זקוקים לתשומת לב, לפעמים גם ההורים שלנו זקוקים לתשומת לב משלהם, הפרנסה, הבית, העבודה ועוד ועוד. והזוגיות? היא שם, מובנת מאליה, תחכה לזמן שנתפנה אליה...
התקשרות: 050-7312284
איזור: כל הארץ
בית הספר לאיזון אנרגיות מיניות
אנרגיה מינית לא מאוזנת מופיעה בכל תחומי חיינו, לא רק בנושאים הקשורים במין. חוסר אהבה עצמית, ביקורת, חרדות, ריקנות, חווית דחייה, קושי ביצירת קשר, צורך לרצות, קושי לקבל, מניפולציות רגשיות, שליטה, חוסר כלכלי, אלימות פיסית ומילולית, התעללות מינית וריגשית. כל אלו הם היבטים של אנרגיה מינית לא מאוזנת.
התקשרות: 052-2976726, 054-7999723
איזור: כל הארץ
אהבה ותשוקה - אביזרי מין
אהבה ותשוקה - היא רשת חנויות לאביזרי מין המתמקדת בעיקר בנשים
התקשרות: 1700706969, 0504237871
«« « קודם
  • 2
  • 1
  • הבא » »»